Zapisy

Taniec - dla obecnych uczestników

ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH W ROKU SZKOLNYM 2023/24 DLA TANCERZA JUST DANCE

OBOWIĄZKOWE JEŚLI OD WRZEŚNIA CHCESZ ZAPEWNIĆ SOBIE MIEJSCE W GRUPIE. WYPEŁNIJ DO 13 lipca 2023!
Po tym terminie zapisy dla obecnych uczestników będą wyłączone i w przypadku niewypełnienia deklaracji –
obecny tancerz traci pierwszeństwo uczestnictwa w danej grupie. Deklaracje są istotne, abyśmy mogli stworzyć grafik zajęć na nowy sezon jeszcze w wakacje – a nie na początku września – na czym wiemy, że uczestnikom także zależy z powodu innych zajęć pozalekcyjnych. 

  1. Wypełniają tylko uczestnicy, którzy brali udział w zajęciach w sezonie 2022/23 i wcześniejszych. 
  2. WYPEŁNIENIE FORMULARZA JEST OBOWIĄZKOWE – nie wysłanie formularza do 13.07 jest dla Nas informacją, że tancerz nie jest zainteresowany kontynuowaniem uczestnictwa w zajęciach od września. Informujemy, że uczestnicy z zaległościami w opłatach za sezon 2022/23 nie będą brani pod uwagę w przypadku zapisów na kolejny sezon. 
  3.  DLACZEGO wprowadzamy limit czasowy odnośnie wypełnienia deklaracji dla obecnych uczestników ? Dzięki temu wiemy, ile i jakie grupy możemy utworzyć od września, a dbając o odpowiedni podział grup na poziomy zaawansowania – nie dopisujemy nowych tancerzy do grup, które już działają (chyba, że tancerz ma już doświadczenie taneczne) – każdy trenuje na poziomie dla siebie odpowiednim. 

  4. Nie przyjmujemy deklaracji członkostwa przez SMS lub telefonicznie – obowiązują tylko deklaracje przez stronę www.
  5. O ostatecznej przynależności do grup w nowym sezonie – ze względu na wiek lub poziom zaawansowania – decydują instruktorzy. 
  6. Aktualny cennik na rok szkolny 2023/2024 znajduje się w zakładce CENNIK. 
  7. Jeśli uczęszczałeś/aś do dwóch grup (np. jazz + hip-hop) – i nadal jesteś zainteresowany/a uczestnictwem w obu grupach – koniecznie zaznacz to w formularzu ! Jeśli chodziłeś/aś na jeden styl a chcesz zapisać się na drugi – wypełnij formularz na nowy styl jako NOWY TANCERZ. Wypełnienie deklaracji tylko z jednego stylu (jeśli uczestniczyłeś w 2 grupach) – jest dla Nas informacją, że kontynuujesz tylko jeden styl. 
  8. UWAGA WAŻNE ! W dniach 17-24 lipca WSZYSCY ZADEKLAROWANI TANCERZE OTRZYMAJĄ OD NAS SMS Z INFORMACJĄ DO JAKIEJ GRUPY SIĘ ZAKWALIFIKOWALI / zaznaczamy jednak, że składy grup mogą ulec zmianie od września z powodów od Nas niezależnych i konieczna może być korekta składów/trenerów. Ostateczne składy grup zazwyczaj kształtują się w pierwszym tygodniu września. 
  9. DOKŁADNY GRAFIK ZAJĘĆ na rok szkolny 2023/24 pojawi się po 15 SIERPNIA 2023. Jeśli byłby gotowy wcześniej – konkretne grupy otrzymają informację SMS.  
  10. Dziękujemy za zaufanie i chęć uczestnictwa w zajęciach w kolejnym sezonie tanecznym 🙂 
Zobacz więcej

Oferta zajęć