Odbierz 5% rabatu z kodem JDS5 na platformie Just Dance Online wybierając więcej niż 1 członkostwo!

Zapisy

Taniec - dla obecnych uczestników

ZGŁOSZENIE UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH W ROKU SZKOLNYM 2020/21 DLA TANCERZA JUST DANCE

OBOWIĄZKOWE JEŚLI OD WRZEŚNIA CHCESZ ZAPEWNIĆ SOBIE MIEJSCE W GRUPIE !
WYPEŁNIJ DO 31 LIPCA 2020 !

  1. Wypełniają tylko tancerze którzy brali udział w zajęciach w sezonie 2019/20 i wcześniejszych.
  2. WYPEŁNIENIE FORMULARZA JEST OBOWIĄZKOWE – nie wysłanie formularza jest dla Nas informacją, że tancerz nie jest zainteresowany kontynuowaniem uczestnictwa w zajęciach od września a jego miejsce może zająć inny uczestnik – także w przypadku grup zaawansowanych !

Informujemy, że tancerze z zaległościami w opłatach za sezon 2019/20 nie będą brani pod uwagę w przypadku zapisów na kolejny sezon.

  1. Nie przyjmujemy deklaracji członkostwa przez SMS lub telefonicznie – obowiązują tylko deklaracje przez stronę www.
  2. O ostatecznej przynależności do grup w nowym sezonie – ze względu na wiek lub poziom zaawansowania – decydują o nich instruktorzy. 
  3. W tym sezonie informacje odnośnie przynależności do danej grupy oraz cennik na sezon 2020/21 i liczebny skład grup – będą podane na początku września – każdy uczestnik będzie informowany poprzez SMS o przynależności do grupy i grafiku zajęć. 
  4. Jeśli uczęszczałeś/aś do dwóch grup (np. jazz + hip-hop) – i nadal jesteś zainteresowany/a uczestnictwem w obu grupach – koniecznie zaznacz to w formularzu ! 

Wypełnienie informacji o tylko jednym stylu (jeśli uczęszczałeś do dwóch grup) – skutkuje automatycznym wypisaniem z drugiej grupy.

Zobacz więcej

Oferta zajęć