Nowość!

Grafik zajęć

Opis zajęć

Stretching to zajęcia polegające na rozciąganiu oraz uelastycznianiu mięśni każdej partii ciała. Jest naturalnym systemem ćwiczeń, skupiających się na napinaniu mięśnia oraz następnie powolnym rozluźnianiu go. Są to zajęcia idealne dla osób, które wiele godzin spędzają w tej samej pozycji –np. wykonując pracę biurową. Ćwiczenia pomagają rozluźnić obciążone mięśnie oraz zregenerować je. 

Wykonywanie ćwiczeń rozciągających wymaga miękkiego podłoża, np. maty i luźnego stroju. 


Taniec współczesny
to ekspresja i kreatywność, swobodny ruch z uważnością na siebie i drugiego człowieka. Aby lepiej zrozumieć dynamikę tańca współczesnego, sięga się do elementów improwizacji i świadomości ciała. Zajęcia są przygodą z przepływem ruchu, wyobraźnią, poszukiwaniem nowych form ekspresji. Zajęcia tańca współczesnego przeznaczone są dla każdego, kto chce rozwijać swoje zdolności fizyczne, zrelaksować się, a także dla wszystkich, którzy chcą poznać samego siebie i odczuwać radość z naturalnego ruchu. 


High heels
przede wszystkim wydobywają z Pań kobiecą grację, piękno i zmysłowość. Ich celem jest przede wszystkim praca nad poczuciem wartości i wiary w siebie. 

To świadoma praca z ciałem. Taniec na szpilkach pozwala wysmuklić i wymodelować kobiece ciało. Trening łączy w sobie elementy ćwiczeń rozciągających, wzmacniających ale także pozostawia dużo przestrzeni do wyrażania swojego charakteru. Zajęcia high heels doskonale wpływa na samopoczucie.


Hip hop Commercial
to przede wszystkim mieszanka styli do najnowszych hitów. To połączenie trendów z aktywnością fizyczną. 

Jeśli szukasz zajęć które nie będą stricte określonym stylem, a raczej energetyczną fuzją stylów i technik tańca HIP HOP, jazzu, czy modernu to commercial jest idealny dla Ciebie.


Zdrowy kręgosłup
z elementami Jogi
to program ćwiczeń, który korzystnie wpływa na postawę ciała, redukuje dolegliwości bólowe kręgosłupa, wzmacnia mięśnie głębokie. Elementy jogi rozluźnią, wzmocnią i uelastycznią Twoje ciało.

Jako fizjoterapeuta opracowałam specjalny program, dzięki któremu wzmocnisz mięśnie bez ich nadmiernego rozbudowania, odciążysz kręgosłup, poprawisz postawę i uelastycznisz ciało, obniżysz poziomu stresu i odprężysz się.


Fitness – up your body to dynamiczne zajęcia fitness, skupiające się na poprawie ogólnej kondycji fizycznej i wzmacnianiu ciała. Podczas tych zajęć uczestnicy angażują się w różnorodne ćwiczenia, takie jak cardio, siłowe treningi, ćwiczenia wzmacniające mięśnie oraz elementy stretching’u. Program jest zróżnicowany i dostosowany do różnych poziomów zaawansowania, co sprawia, że jest odpowiedni zarówno dla

Instruktorzy

GABRIELA PIEGZA

Fizjoterapeutka, osteopata, nauczyciel metody Pilates. Od wielu lat związana z branżą fitness. Od 10 lat prowadzi zajęcia z zakresu metody Pilates, zdrowy kręgosłup, stretchingu. Swoją wiedzę i umiejętności poszerza regularnie uczestnicząc w wielu szkoleniach i kursach.

ANNA ZIENTARA

Certyfikowana instruktor tańca, aktorka scen muzycznych, pedagog tańca, absolwentka AHE w Łodzi na kierunku taniec. Przez 6 lat była związana z zespołem cheerleaders SKANDAL z którymi zdobyła trofea o najwyższym stopniu m.in. - Międzynarodowe Mistrzostwa - Beach Cup Niemcy - ELITE Cheerlading Championship Movie Park Germany - Kwalifikacja na Mistrzostwa Świata w Orlando na Florydzie USA - Mistrzostwa Polski Cheerleaders

Ma na swoim koncie udział w licznych koncertach, festiwalach oraz programach telewizyjnych, tj. Hity na czasie, Festiwal w Opolu, Sylwester z Polsatem oraz 4 letnią współpracę z zespołem Pudzian Band.

MONIKA PAPLA

Magister wychowania fizycznego na Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach, w trakcie doktoraktu na tej samej uczelni. Licencjonowany trener akrobatyki i trener personalny, instruktor fitness. Posiada uprawnienia do prowadzenia zajęć z gimnastyki korekcyjnej i dla osób w starszym wieku. Od lat dziecięcych związana z akrobatyką sportową w klubie sportowym w Bielsku-Białej. Od wielu lat prowadzi zajęcia z akrobatyki, stretchingu i działa w branży fitness.

MACIEJ CIERZNIAK Just Dance Studio

MACIEJ CIERZNIAK

Muzyk, tancerz, absolwent Państwowej Szkoły Baletowej w Bytomiu. Pracował między innymi w: Operze Śląskiej w Bytomiu, Operze Bałtyckiej w Gdańsku oraz w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu. Prowadzi zajęcia z tańca współczesnego i klasycznego w różnych szkołach w kraju, występuje także jako tancerz z ogniem. Założyciel Grupy Tańca Współczesnego „GTW”, która ma w dorobku dwie premiery – „Relacje” oraz „622 upadki”- wystawiane na deskach Teatru Rozrywki w Chorzowie i Śląskiego Teatru Tańca w Bytomiu. Wieloletni solista Teatru Rozrywki w Chorzowie. Na Małej Scenie Teatru Rozrywki możemy zobaczyć jego autorskie spektakle: „Osobowość zaburzona” oraz „Człowiek, najbardziej niebezpieczne ze zwierząt”.

Helena Więcek

Pasjonatka ruchu, fitnessu i zdrowego stylu życia. Od 9 lat związana z fitnessem, od 6 lat certyfikowana instruktor. Została wybrana do projektu „Fighterek” Ewy Chodakowskiej zdobywając tym samym tytuł Fighterki i od kilku lat regularne bierze udział w ogólnopolskich treningach organizowanych przez Ewę, także po drugiej stronie – motywując innych i zachęcając do treningów i aktywnego trybu życia.

Zapisy na zajęcia regularne

Oferta zajęć