Instruktorzy

Poznajmy się lepiej!

Współpracują z Nami

Justyna Kędra Just Dance Studio

Justyna Kędra

Choreograf, pedagog. Absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi na kierunku choreografia i techniki tańca, założycielka  Studia Tańca Just Dance, choreograf i założyciel grupy Teatru Tańca ART. Główny choreograf formacji zaawansowanych jazz i hip-hop studia JD.

Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku 7 lat w stylu disco-dance, tańcu nowoczesnym. Przez 12 lat startowała  na Pucharach i Mistrzostwach Polski IDO w kategoriach disco dance, show dance, street dance show, modern. Posiada na swoim koncie wiele osiągnięć rangi ogólnopolskiej jak i międzynarodowej zarówno jako tancerka jak i instruktor.

Przez ostatnie lata była związana z Grupą Tańca Współczesnego z Katowic której choreografem był Maciej Cierzniak. Grupa brała udział w spektaklach tanecznych „Relacje” oraz „622 upadki” z którymi wystąpiła na deskach m.in. Teatru Rozrywki w Chorzowie i Śląskiego Teatru Tańca w Bytomiu. Wtedy także wystąpiła jako tacerka w teledysku Sylwii Grzeszczak „Karuzela”. Od 2015 roku realizuje się jako choreograf w Teatrze Tańca ART. Autorski spektakl taneczny „Być SOBĄ” został już kilkakrotnie nagrodzony na festiwalach teatrów tańca.

W dalszym ciągu rozwija się i kształci. Swoje umiejętności szlifuje na wielu warsztatach pod okiem instruktorów zarówno z Polski jak i zagranicy.

Pasją i miłością do tańca chce zarażać młodsze pokolenia.

Arkadiusz Franczak

Z tańcem związany od 21 lat, a swoją przygodę z nim rozpoczął w szkole baletowej.

W 2004 zadebiutował na deskach gdyńskiego teatru muzycznego imienia Danuty Baduszkowej w spektaklu tanecznym „12 ławek” – pierwszym hip-hopowym spektaklu w Polsce. Następnie występował w teatrach na terenie Belgi i Francji (m. in. w spektaklach „Bel canto” i „Droomspel”). Na swoim koncie ma udział w licznych, zarówno polskich jak i zagranicznych konkursach i turniejach tańca, w tym Battle of the Year Polska, Stage Break i Battle of the Year Estonia. Występował na festiwalu Top Trendy w Sopocie oraz na wrocławskim Przeglądzie Piosenki Aktorskiej. Wziął udział w wielu komercyjnych projektach, w tym m.in. w pierwszym polskim filmie o tańcu „Kochaj i Tańcz”. Dziś spełnia się jako nauczyciel tańca, przekazując swoją wiedzę innym. Pasja, energia i perfekcjonizm to cechy, które najlepiej opisują jego osobowość i styl nauczania.

Choreograf grupy zaawansowanej z hip-hopu.

Arkadiusz Franczak Just Dance Studio
MACIEJ CIERZNIAK Just Dance Studio

MACIEJ CIERZNIAK

Muzyk, tancerz, absolwent Państwowej Szkoły Baletowej w Bytomiu.

Pracował między innymi w: Operze Śląskiej w Bytomiu, Operze Bałtyckiej w Gdańsku oraz w Teatrze Muzycznym Capitol we Wrocławiu, gdzie stworzył choreografię do spektaklu „Umwuka”. Współpracował z Operą Wrocławską, z Instytutem im.Jerzego Grotowskiego, gdzie wziął udział w spektaklu El perro w reż. Rodrigo Garcii oraz współtworzył takie spektakle jak „Ciało”, „Niemiłość/Wmiłość”.

Prowadzi zajęcia z tańca współczesnego i klasycznego w różnych szkołach w kraju, występuje także jako tancerz z ogniem.

Założyciel Grupy Tańca Współczesnego „GTW”, która ma w dorobku dwie premiery:”Relacje” oraz „622 upadki”- wyróżnienie podczas 5. edycji Obserwatorium Artycznego ENTRÉE.

Obecnie jest solistą baletu Teatru Rozrywki, gdzie dla zespołu baletowego prowadzi lekcje w technice tańca współczesnego, a dla nauczycieli warsztaty teatralne. Na Małej Scenie Teatru Rozrywki możemy zobaczyć jego autorskie spektakle: „Osobowość zaburzona” oraz „Człowiek, najbardziej niebezpieczne ze zwierząt”.

W 2017 ukończył kurs „Joga w profilaktyce i terapii” w Górnośląskiej Wyższej Szkole Przedsiębiorczości im Karola Goduli w Chorzowie.

Jest Stypendystą Marszałka Województwa Śląskiego w Dziedzinie Kultury 2017.

W naszym studiu trenuje oraz tworzy choreografie dla grup zaawansowanych jazz.

Agnieszka Sęk

Licencjonowany instruktor. Choreograf i trener grup dziecięcych i juniorskich w naszym studiu.

Uczennica Medycznej Szkoły Policealnej Województwa Śląskiego im Zofii Szlenkierówny w Katowicach, na kierunku Technik Usług Kosmetycznych. Od dziecka związana ze sportem, lecz swoją pasję do tańca odkryła w wieku 16 lat. Od tego momentu na dobre zakochała się w tym co robi. Pierwsze taneczne kroki stawiała pod okiem Justyny Kędry, która nieprzerwanie szkoli ją w tym fachu. Należała do grupy pokazowej MystiQ z Katowic, współpracującej m.in. z GKS Katowice i perfumerią Sephora. Agnieszka uczęszcza na szkolenia prowadzone zarówno przez polskich jak i zagranicznych instruktorów. Obecnie jest tancerką grup zaawansowanych jazz i hip-hop , Grupy Pokazowej JUST DANCE oraz Teatru Tańca ART.

Jednym z jej marzeń jest dostanie się na studia Akademi Muzycznej w Łodzi. Swoją przyszłość wiąże już tylko z tańcem. Pragnie kształcić się w tym kierunku, a następnie dzielić się zdobytą wiedzą z podopiecznymi, gdyż uwielbia pracę z dziećmi.

Paulina Żukowska Just Dance Studio

Paulina Żukowska

Licencjonowany instruktor tańca sportowego, choreograf. W naszym studiu instruktor grup hip-hop.

Tańczy odkąd pamięta. Na początku taniec był dla niej atrakcyjnym spędzaniem czasu wolnego, później przerodził się w pasję natomiast teraz jest nieodłącznym elementem jej życia. Od lat jest członkiem formacji tanecznych i sama startuje na zawodach. Jest osobą mającą wiele pomysłów, które zawsze realizuje. Poprzeczkę stawia sobie zawsze wysoko i ambitnie podchodzi do życia.

W choreografiach stara się szukać niecodziennych rozwiązań i ustawień. Paulina jest lubiana przez dzieci i dorosłych oraz ma doświadczenie w prowadzeniu imprez.

Oprócz tańca jest absolwentką Uniwersytetu Ekonomicznego i asystentką do spraw Human Resources.

Szczególną cechą Pauli jest niekontrolowany uśmiech, jej buzia promienieje przez cały czas!

Chętnie podzieli się z Wami swoją pasją i doświadczeniem!

Julia Żytko

Tańczy od 6 roku życia gdzie swoje pierwsze kroki stawiała w Formacji Tańca Nowoczesnego ” Klips” w której spędziła 12 lat.

Wraz z formacją odniosła wiele sukcesów, liczne główne nagrody oraz wiele I miejsc na szczeblach ogólnopolskich jak i za granicami kraju.

Obecnie jedna z najbardziej cenionych i  utalentowanych tancerek w Polsce.

Półfinalistka IV edycji You Can Dance,  na co dzień  można ją zobaczyć w wielu produkcjach telewizyjnych .

Prowadzi zajęcia w najlepszych szkołach tańca w kraju.

Aleksandra Kędra Just Dance Studio

Aleksandra Kędra

Instruktor grup hip-hop w naszym studiu.

Z tańcem związana od 6 roku życia, kiedy swoją przygodę rozpoczynała w zespole musicalowym tańca i piosenki. Późniejsze lata to rozwój w formacjach tanecznych show dance, jazz i hip-hop. Hip-hop, street dance to style w których kształci się najdłużej. W ostatnich latach jako tancerka – związana z grupami zaawansowanymi hip-hop w naszym studiu.

Prywatnie studentka ostatniego roku Architektury na Politechnice w Krakowie.

Na jej zajęciach poznacie co to pracowitość ale i dobra atmosfera. Tancerzy JD skutecznie zaraża swoją pasją.

Aleksandra Mandzikowska-Janko

Pedagog, dyplomowany choreograf, instruktor tańca, aktor scen muzycznych.

Absolwentka Akademii Muzycznej w Łodzi (Choreografia i techniki tańca),

Absolwentka Państwowego Studium Wokalno-Baletowego w Gliwicach (Aktor scen muzycznych).

„Taniec to dla mnie sposób na życie, do którego zachęcam innych. Jestem dyplomowanym instruktorem tańca jazzowego. Swoje wykształcenie taneczne uzupełniam pedagogicznym zdobytym na Uniwersytecie Śląskim. Jestem absolwentką kierunku pedagogika o specjalizacji edukacja wczesnoszkolna z wychowaniem przedszkolnym. Tańczyłam w balecie Gliwickiego Teatru Muzycznego w operetkach: “Wesoła Wdówka” i “Noc w Wenecji”.

Oprócz tego odbyłam międzynarodowe praktyki artystyczne ma Sycylii w mieście Barcellona Pozzo di Gotto. Wraz z pozostałymi stypendystami szkoliłam się we włoskiej szkole baletowej oraz występowałam na wielu festiwalach i imprezach o zasięgu regionalnych i międzynarodowym. Miałam przyjemność uczenia w wielu szkołach tańca oraz Centrach i Domach kultury, między innymi w : Prywatnej Szkole Baletowej w Katowicach, Tarnogórskie Centrum Kultury, Domu Kultury nr 2 w Tychach. Przygotowywałam formacje pokazowe do festiwalów tanecznych o zasięgu krajowym ale również i międzynarodowym.

Na swoich zajęciach kładę mocny nacisk na aspekt techniczny ale również i muzyczny i improwizacyjny. Taniec to dla mnie praca, ale przede wszystkim pasją, którą uwielbiam dzielić się z innymi! „.

W naszym studiu trenuje oraz tworzy choreografie dla grup średnio i zaawansowanych jazz.

Aleksandra Mandzikowska-Janko Just Dance Studio

Agata Koźbiał

Choreograf, pedagog. Absolwentka choreografii na Akademii Muzycznej w Łodzi.

Na co dzień tancerka i instruktor Zespołu Tanecznego Abstrakt z Sochaczewa ! Wielokrotna krajowa mistrzyni i vice mistrzyni w kategoriach jazz, modern, show dance i disco dance.

Oferta zajęć